175 év hűséges barátság

2016. május 12., címkék: aaron stevens, skót misszió, xiv. zsinati ciklus 4. ülésszak

Hivatalosan is missziói egyházközségének ismerte el egyházunk a budapesti Skót Missziót, valamint hálát adtak a Skót Egyház misszionáriusainak 175 éves magyarországi szolgálatáért a május 11-i zsinati ülésen.

Beiktatták a budapesti skót gyülekezet lelkészét

2010. május 03., címkék: aaron stevens, Gyülekezeti hírek, beiktatás, skót egyház

A Skót Egyház korábbi vezetője, Sheilagh M. Kesting iktatta be csütörtökön a Vörösmarty utcában a St. Colomba Church új lelkipásztorát, Aaron Stevenst.